Pomocnik-magazyniera,operator-wózka-jezdniowego

Kobzarenko Sp. z o.o. Zakład produkcji maszyn rolniczych w Żłobnicy, posiadający najnowocześniejsze stanowiska do cięcia, gięcia, toczenia, frezowania i termicznej obróbki metalu poszukuje kandydata na następujące stanowisko produkcyjne:

Pomocnik magazyniera/operator wózka jezdniowego

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie  min. średnie
  • doświadczenie w zawodzie magazyniera
  • znajomość dokumentów magazynowych min. PZ, MM, RW,PW
  • znajomość branży rolniczej pod kątem budowy maszyn i części zamiennych do nich
  • aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe
  • doświadczenie w pracy na wózku jezdniowym, załadunki , rozładunki

Główne zadania na stanowisku:

  • rozładunki i załadunki towarów
  • przyjmowanie dostaw, sprawdzenie dostarczonej ilości z zamówieniem pod nadzorem magazyniera
  • przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu pod nadzorem magazyniera
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • inwentaryzacja magazynowa

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie  4 100,00 zł brutto / miesiąc
  • Pracę w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Praca  godzinach:  7-15

Przewidywane zatrudnienie od 10.2022

Kontakt z pracodawcą: Justyna Ślęzak tel. 573-976-357

Osoby zdecydowane na podjęcie współpracy proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail j.slezak@kobzarenko.eu

Dokumenty aplikacyjne prosimy opatrzyć klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kobzarenko Sp.z o.o.  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).".

Informujemy, że Administratorem danych jest KOBZARENKO SP Z O.O.. z siedzibą
w Żłobnicy ul. Milenijna 2 97-410 Kleszczów, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Contacts

KOBZARENKO Sp. z o.o.
Milenijna 2
97-410 Żłobnica

Dział handlowy: +48 519 826 528
Dział handlowy: +48 503 776 010
Zaopatrzenie: +48 512 305 024
Administracja, księgowość: +48 600 214 705
Księgowość: +48 504 427 150, +48 519 079 443
Kadry: +48 573 976 357